Našlápni se s námi!

BAJKOVÉ KURZY 

Baví vás ježdění a chcete do toho tenhle rok pořádně šlápnout?  Pojďte do toho s námi! 
Na tuto sezónu jsme připravili bajkové kurzy pro velké i malé bajkery a bajkerky, začátečníky i pokročilé.

Rozbal to na trailech I

Cílem kurzu je osvojit si jízdu v terénu. Budeme pracovat se správnou pozicí a rovnováhou, kontrolou rychlosti, čtením terénu a dalšími potřebnými dovednostmi. Kurz pro začátečníky, mírně pokročilé i aktivní bajkery. Více info, termíny a přihláška zde.

Rozbal to na trailech II

V tomto kurzu počítáme s tím, že zvládáš základní dovednosti jízdy v terénu a chceš si začít užívat ježdění v těžších sekcích trailů. Určeno pro absolventy Rozbal to na trailech I, pokročilé a aktivní bajkery. Více info, termíny a přihláška zde.

Bajkerky v terénu

Kurz je určený ženám, které se chtějí zbavit svého strachu z jízdy v terénu, získat potřebné sebevědomí, umět zvládnout technické překážky a cítit se při jízdě v terénu bezpečně. Více info, termíny a přihláška zde.

Našlápni se do sezóny

Těšíš se na novou sezónu a chceš se rychle vrátit do pedálů? Tak se k nám přidej! Uděláme opáčko správného postoje na kole, čtení terénu, pověnujeme se plynulé jízdě v klopenkách a připravíme se na průjezdy těžších technických pasáží na trailu. Více info, termíny a přihláška zde.

Skáču dobře, skáču rád

Během víkendu rozšíříme tvoje dovednosti o technické manévry jako zvedání předního a zadního kola, práci s tlakem, načasování a koordinaci, aby z toho byl (bunny hop). Potrénujeme dropy, skoky na lavicích, zlepšíme plynulost a rychlost jízdy, tak aby jsi si užíval každý skok a odlepení od země. Více info, termíny a přihláška zde.

Rozbal to ve Vraťáku

Je tvým bajkovým hřištěm Vapark ve Vráťáku a trápí tě, že tvoje jízda ztrácí plynulost, chybí ti správné načasování odrazu na lavicích a v klopenkách se ti to rozjíždí a musíš brzdit? Tak to pojď s námi vypilovat! Více info, termíny a přihláška.


Jedeme na Trutnov Trails

Baví tě technické ježdění a chceš se v něm zdokonalit? Pojeď s námi na Trutnov Trails! Osvojíš si základní i pokročilé technické dovednosti jízdy v terénu, tak aby jsi s klidem, přehledem a bezpečně zvládal technicky náročnější terénní traily jako jsou na Trutnově nebo v Rychlebech. Více info, termíny a přihláška.

Kroužky pro dospělé

Je vám víc jak 15 let a baví vás jezdění v terénu? Bajkování vám dělá radost a chcete se kontinuálně rozvíjet a pracovat na svých dovednostech? Tak právě pro vás vypisujeme pravidelné bajkové kroužky pro dospěláky. Začínáme 17.4.2023. Více info, termíny a přihláška.