Podmínky účasti výuky terénní cyklistiky - dospělí

Milý bajkere, milá bajkerko,

při výuce terénní cyklistiky je pro nás důležitý nejen zážitek z bajkování a radost z jízdy, kterou se ti snažíme předat spolu s našimi zkušenostmi, ale především bezpečnost tvoje i ostatních. V rámci zachování jejich bezpečnosti a hladkého průběhu výuky, je potřeba dodržovat níže uvedená pravidla. Prosíme o jejich pročtení a dodržování. Děkujeme!

  • Výuka se uskuteční za každého počasí, proto vždy mysli na vhodné oblečení.

  • Je nutné mít seřízené a plně funkční kolo ideálně s volnými pedály. Pokud nebude kolo plně funkční a vhodné pro jízdu v terénu, je instruktor oprávněn tě z výuky vyloučit bez nároku na vrácení peněz.

  • Povinná výbava pro účastníky výuky: přilba, celoprstové rukavice, chrániče loktů a kolen. Pro některý typ výuky je nutný i chránič páteře, tuto informaci se dozvíš před konáním kurzu/ výuky a je uvedena i na webu u každého kurzu.

  • V případě, že nebudeš mít povinnou výbavu, instruktor je oprávněn tě z výuky vyloučit bez nároku na vrácení peněz.

  • Při výuce vždy respektuješ a dodržuješ pokyny instruktora a to zejména: místo výuky, rychlost v terénu, odpočinek, konec výuky.

  • Během výuky se chováš zodpovědně ke svému majetku i majetku ostatních. Případná škoda je plně v tvé režii.

  • Dodržuješ pravidla bezpečnosti jízdy v terénu tak, aby si chránil svoje zdraví a zdraví ostatních.

  • Vždy máš u sebe OP, kartičku pojištěnce, mobil, pití a ideálně něco sladkého k doplnění energie.

  • Pokud máš jakákoli zdravotní omezení, předem nás o tom informuj.