ROZBAL TO NA TRAILECH I

Přihlaš se kliknutím na termín výše.

Kurz pro začátečníky, mírně pokročilé i aktivní bajkery, skupina 8 - 12 lidí.

Cílem našeho společného víkendového ježdění je osvojit si jízdu v terénu. Budeme pracovat se správnou pozicí a rovnováhou, kontrolou rychlosti, čtením terénu. Dále nás čeká bezpečné projížděním klopenek, zvedání předního a zadního kola (zvlášť i současně).

Kurz je určen všem. Začátečníkům, mírně pokročilým i aktivním bajkerům, kteří se chtějí zdokonalit v jízdě, mít svoje kolo pod kontrolou a cítit se v terénu bezpečně. Ocení ho i zkušení cross country bajkeři, kteří nechtějí ztrácet rychlost a jistotu v náročnějším terénu (kořeny, kameny).

Výuka bude probíhat ve více úrovních a podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách Kempu Tanvaldského Špičáku a Bikeparku Bobovka.

Program - sobota:

  • 09:30 - 12:00  potkáme se v Kempu Tanvaldský špičák, kde začneme s výukou,
  • 12:00 - 12:45 oběd,
  • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču.

Program - neděle:

  • 09:30 - 12:00 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne,
  • 12:00 - 12:45 oběd,
  • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču.

Důležité info před kempem:

  • kurz se uskuteční za každého počasí,
  • ideální je mít celoodpružené kolo s teleskopickou sedlovkou, ale pevňák není překážkou, doporučujeme pedály platformy, ale užiješ si to i s espédéčkama,
  • u.podmínkou účasti na kurzu je zvládnutí jízdy v terénu. Dále seřízené horské kolo s volnými pedály, cyklistická přilba, celoprstové rukavice, chrániče kolen a loktů. Pokud potřebuješ pomoci s kolem nebo výbavou, obrať se na našeho partnera Cycology,
  • sváču a pití sebou.

Cena: 3 990 Kč

Cena neobsahuje jídlo a ubytování.

Podmínky:

Po odeslání přihlášky ti e-mailem potvrdíme účast v kurzu a pošleme platební údaje.

*Odesláním dotazníku nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzů. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.