Rozbal to ve Vraťáku

Přihlaš se kliknutím na termín výše.

Je tvým bajkovým hřištěm Vapark ve Vráťáku a trápí tě, že tvoje jízda ztrácí plynulost, chybí ti správné načasování odrazu na lavicích ... a v klopenkách ti to ujíždí a musíš brzdit?

Tak to pojď s námi vypilovat! Během víkendového ježdění si osvojíš jízdu právě na těchto trailech. Budeme pracovat se správnou pozicí a rovnováhou, kontrolou rychlosti, čtením terénu a taky bezpečné projíždění klopenek, zvedání předního a zadního kola, načasování odrazu.

Kurz je určený především začátečníkům, kteří chtějí mít pod kontrolou jízdu na flow trailech. I mírně pokročilým bajkerům, kteří nechtějí ztrácet rychlost na flow trailech a rozvíjet se v technice dál. Skupina max. 12 osob.

Výuka bude probíhat ve více úrovních na flow trailech Vaparku ve Vratislavicích.

!! Pokud máš doma malého bajkera nebo bajkerku, vezmi ho sebou, souběžně probíhá i dětská výuka!!

Program - sobota:

 • 09:30 - 12:00 potkáme se na parkovišti dole u pumptracku
 • 12:00 - 12:45 oběd
 • 13:00 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Program - neděle:

 • 09:30 - 12:00 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne
 • 12:00 - 12:45 oběd
 • 13:00 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Důležité info před kempem:

 • kurz se uskuteční za každého počasí,

 • ideální je mít celoodpružené kolo s teleskopickou sedlovkou, ale pevňák není překážkou, doporučujeme pedály platformy, ale užiješ si to i s espédéčkama,

 • podmínkou účasti na kurzu je zvládnutí jízdy v terénu. Dále seřízené horské kolo s volnými pedály, cyklistická přilba, celoprstové rukavice, chrániče kolen a loktů. Pokud potřebuješ pomoci s kolem nebo výbavou, obrať se na našeho partnera Cycology,

 • sváču a pití sebou.

Cena: 3 990 Kč

Cena neobsahuje jídlo a ubytování.

Podmínky:

 • pokud se nebudeš moci zúčastnit a dáš nám to vědět dříve než 10 dnů před kurzem, rádi tě převedeme na jiný kurz nebo jiný termín. Po předchozí dohodě je možné čerpat částku za kurz i na individuální výuku,

 • v případě zrušení účasti v kratší době než 10 dní před konáním kurzu 100% storno (možnost poslat náhradníka).

Po odeslání přihlášky ti e-mailem potvrdíme účast v kurzu a pošleme platební údaje.

*Odesláním dotazníku nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzů. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.