Bajkerky v terénu


Přihlaš se kliknutím na termín výše.

Kurz je určen výhradně pro ženy bez ohledu na jejich věku. Pro začátečnice i mírně pokročilé, skupina 8 - 12 holek.

Kurz je určený ženám, které se chtějí zbavit svého strachu z jízdy v terénu, získat potřebné sebevědomí, umět zvládnout technické překážky a cítit se při jízdě v terénu bezpečně. Výuka probíhá v holčičím kolektivu, kterému je přizpůsobeno tempo a forma výuky. Budou se ti věnovat a maximálně podporovat tvoje učení instruktorky, které ti svojí jízdou, radami a péčí budou dodávat kuráž a udržovat dobrou náladu po dobu celého víkendu.

Vhodné pro začínající bajkerky i ty pokročilejší, které se chtějí pustit do technických pasáží trailů ( kořeny, skály, prudké sjezdy) a rády by si to vyzkoušely v bezpečném prostředí.

Výuka bude probíhat ve více úrovních a podle zdatnosti účastnic se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách Kempu Tanvaldského Špičáku a bikeparku Bobovka.

Program - sobota:

  • 09:30 - 12:00 potkáme se v Kempu Tanvaldský špičák, kde začneme s výukou,
  • 12:00 - 12:45 oběd,
  • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču,

Program - neděle:

  • 09:30 - 12:00 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne,
  • 12:00 - 12:45 oběd,
  • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču.

Důležité info před kempem:

Cena: 3 990 Kč

Cena neobsahuje jídlo a ubytování.

Podmínky:

Přihlásit se:

17.9.-18.9.2022

Po odeslání přihlášky ti e-mailem potvrdíme účast v kurzu a pošleme platební údaje.

*Odesláním dotazníku nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzů. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.