Jedeme na Trutnov Trails

Přihlaš se kliknutím na termín výše.

Baví tě technické ježdění a chceš se v něm zdokonalit? Pojeď s námi na Trutnov Trails!

Chceš si začít užívat technicky náročnější traily? Vědět, jak je číst a mít technické pasáže bezpečně pod kontrolou. Během celého víkendu se budeme pohybovat na technicky náročnějších sekcích trailu s kořeny a kameny, trénovat pozici, rovnováhu, prudké sjezdy a plynulou jízdu přes kameny. Osvojíš si základní i pokročilé technické dovednosti jízdy v terénu, tak aby jsi s klidem, přehledem a bezpečně zvládal/a technicky náročnější terénní traily jako jsou na Trutnově nebo v Rychlebech.

Počítáme s tím, že zvládáš základní dovednosti jízdy v terénu jako je pozice, rovnováha, čtení terénu, kontrola rychlosti, nadhození předního a zadního kola a jezdíš prudší sjezdy. Tento kurzy je určený pro pokročilejší jezdce a ty, kteří s námi pravidelně jezdí nebo absolvovali kurzy Rozbal to na trailu I nebo Rozbal to na trailu II.

Tento výlet je zaměřený pouze na technické ježdění, pokud se chceš rozvíjet svoje skákání, doporučujeme kurz Skáču dobře, skáču rád.

Výuky a ježdění je možné se zúčastnit pouze v sobotu, kdy budeme trénovat jednotlivé technické sekce trailů. V neděli budeme všechny nabité zkušenosti aplikovat při ježdění v plynulém tempu (v přihlášce pak označ, zda jedeš na celý víkend nebo jen na sobotu).

Program - sobota:

 • 09:30 - 12:00 potkáme se na TT základně nebo parkovišti a plynule se přesuneme na traily
 • 12:00 - 13:00 oběd, měj ho sebou!
 • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču a zakončíme to pivkem a pokecem na základně

*společný oheň, grilovačka a pivko, pokud zůstaneš i na neděli.

Program - neděle:

 • 09:30 - 12:00 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne
 • 12:00 - 12:45 oběd
 • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Důležité info před kempem:

 • kurz se uskuteční za každého počasí,

 • ideální je mít celoodpružené kolo s teleskopickou sedlovkou, doporučujeme pedály platformy, ale užiješ si to i s espédéčkama,

 • podmínkou účasti na kurzu je zvládnutí jízdy v terénu. Dále seřízené horské kolo s volnými pedály, cyklistická přilba, celoprstové rukavice, chrániče kolen a loktů, chránič páteře. Pokud potřebuješ pomoci s kolem nebo výbavou, obrať se na našeho partnera Cycology,

 • sváču a pití sebou.

Cena: 4 500 Kč / pouze za sobotní ježdění 3 000 Kč

Cena neobsahuje jídlo a ubytování. V ceně je zahrnutý příspěvek na údržbu trailů TT.

Podmínky:

 • pokud se nebudeš moci zúčastnit a dáš nám to vědět dříve než 10 dnů před kurzem, rádi tě převedeme na jiný kurz nebo jiný termín. Po předchozí dohodě je možné čerpat částku za kurz i na individuální výuku,

 • v případě zrušení účasti v kratší době než 10 dní před konáním kurzu 100% storno (možnost poslat náhradníka).

Po odeslání přihlášky ti e-mailem potvrdíme účast v kurzu a pošleme platební údaje.

*Odesláním dotazníku nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzů. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.