Skáču dobře, skáču rád

Přihlaš se kliknutím na termín výše.

V tomto kurzu počítáme s tím, že zvládáš základní dovednosti jízdy v terénu jako je pozice, rovnováha, čtení terénu, kontrola rychlosti a chceš si začít užívat pocit letu vzduchem a odlepení se od země, vše bezpečně a pod kontrolou. Během víkendu rozšíříme tvoje dovednosti o technické manévry jako zvedání předního a zadního kola, práci s tlakem, načasování a koordinaci, aby z toho byl "bunny hop". Potrénujeme dropy, skoky na lavicích, zlepšíme plynulost a rychlost jízdy, tak aby jsi si užíval každý skok a odlepení od země.

Tento kurzy je určený pro pokročilejší jezdce a ty, kteří s námi pravidelně jezdí nebo absolvovali kurzy Rozbal to na trailu I nebo Rozbal to na trailu II.

Tento kurz je zaměřený pouze na skákání, a pokud se chceš rozvíjet v pokročilém technickém ježdění na kamenech, kořenech a strmých sjezdech, doporučujeme kurz Rozbal to na trailu II. Pokud jsi začátečník a láká tě skákání více než technické ježdění, přihlas se nejprve na Rozbal to na trailu I, ať si osaháš základní dovednosti jízdy v terénu jako je pozice a rovnováha, které ke zvládnutí skoku potřebuješ.

Výuka bude probíhat ve více úrovních a podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách skil centra Kempu Tanvaldský Špičák a Bikeparku Bobovka. Skupina max. 10 osob.

Program - sobota:

 • 09:30 - 12:00 potkáme se v Kempu Tanvaldský špičák, kde začneme s výukou
 • 12:00 - 12:45 oběd
 • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Program - neděle:

 • 09:30 - 12:00 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne
 • 12:00 - 12:45 oběd
 • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Důležité info před kempem:

 • kurz se uskuteční za každého počasí,

 • ideální je mít celoodpružené kolo s teleskopickou sedlovkou, ale pevňák není překážkou, doporučujeme pedály platformy, ale užiješ si to i s espédéčkama,

 • podmínkou účasti na kurzu je zvládnutí jízdy v terénu. Dále seřízené horské kolo s volnými pedály, cyklistická přilba, celoprstové rukavice, chrániče kolen a loktů. Pokud potřebuješ pomoci s kolem nebo výbavou, obrať se na našeho partnera Cycology,

 • sváču a pití sebou.

Cena: 3 990 Kč

Cena neobsahuje jídlo a ubytování.

Podmínky:

 • pokud se nebudeš moci zúčastnit a dáš nám to vědět dříve než 10 dnů před kurzem, rádi tě převedeme na jiný kurz nebo jiný termín. Po předchozí dohodě je možné čerpat částku za kurz i na individuální výuku,

 • v případě zrušení účasti v kratší době než 10 dní před konáním kurzu 100% storno ( možnost poslat náhradníka),

Po odeslání přihlášky ti e-mailem potvrdíme účast v kurzu a pošleme platební údaje.

*Odesláním dotazníku nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzů. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.