Rozbal to na trailech II


Přihlaš se kliknutím na termín výše.

Kurz pro účastníky Rozbal to na trailech I, pokročilé a aktivní bajkery, skupina 8 - 12 chlapi.

V tomto kurzu počítáme s tím, že zvládáš základní dovednosti jízdy v terénu a chceš si začít užívat ježdění v těžších sekcích trailů. Rozšíříme tvoje dovednosti o práci s tlakem (pumpování), načasování a koordinaci (bunny hop). Potrénujeme jízdu na kamenech a skalách, zlepšíme plynulost a rychlost jízdy a vypilujeme techniku pokročilých manévrů.

Během víkendu se zaměříme na ježdění technických částí trailu, traily s kořeny a kameny, prudké sjezdy. Pokud tě více láká zdokonalování skoků, dropů a lavic a jsi pokročilý bajker, doporučujeme náš kurz: Skáču dobře, skáču rád.

Výuka bude probíhat ve více úrovních a podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách Kempu Tanvaldského Špičáku a Bikeparku Bobovka.

Program - sobota:

 • 09:30 - 12:00 potkáme se v Kempu Tanvaldský špičák, kde začneme s výukou,
 • 12:00 - 12:45 oběd,
 • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču.

Program - neděle:

 • 09:30 - 12:00 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne,
 • 12:00 - 12:45 oběd,
 • 13:00 - 16:30 odpolední ježdění s přestávkou na sváču.

Důležité info před kempem:

 • kurz se uskuteční za každého počasí,

 • ideální je mít celoodprožené kolo s teleskopickou sedlovkou, ale pevňák není překážkou, doporučujeme pedály platformy, ale užiješ si to i s espédéčkama,

 • podmínkou účasti na kurzu je zvládnutí jízdy v terénu. Dále seřízené horské kolo s volnými pedály, cyklistická přilba, celoprstové rukavice, chrániče kolen a loktů. Pokud potřebuješ pomoci s kolem nebo výbavou, obrať se na našeho partnera Cycology,

 • sváču a pití sebou.

Cena: 3 990 Kč

Cena neobsahuje jídlo a ubytování.

Podmínky:

 • pokud se nebudeš moci zúčastnit a dáš nám to vědět dříve než 10 dnů před kurzem, rádi tě převedeme na jiný kurz nebo jiný termín. Po předchozí dohodě je možné čerpat částku za kurz i na individuální výuku,

 • v případě zrušení účasti v kratší době než 10 dní před konáním kurzu 100% storno ( možnost poslat náhradníka),

 •  po předchozí dohodě možné čerpat i na individuální výuku.

Po odeslání přihlášky ti e-mailem potvrdíme účast v kurzu a pošleme platební údaje.

*Odesláním dotazníku nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzů. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.