Jsme tým 

Jsme tým terénních bajkových instruktorů, kteří si život bez kola nedovedou představit. Už od dětství trávíme na kole každou volnou chvíli. Za léta bajkování jsme si prošli celou řadou zkušeností a rádi bychom ostatním usnadnili cestu rozvoje a nabývání bajkových zkušeností. Prostřednictvím našich kurzů a bajkové výuky na vás chceme přenášet nejen radost a pozitivní energii z bajkování, ale taktéž pomoci se správnou technikou ježdění v terénu, dodat sebedůvěru a pocit bezpečí při jízdě na trailu.

Naše výuka 

Naše výuka probíhá vždy za účasti více instruktorů, a tak můžeme s účastníky pracovat ve skupinách na různých úrovních podle jejich zdatnosti. Kurzy začínají ve skillcentru Kempu Tanvaldský Špičák a postupně se přesouváme po vybraných lokalitách - pumptrack v areálu kempu a traily Bikeparku Bobovka. Věnujeme se malým i velkým, začátečníkům i pokročilým, holkám i klukům. Pořádáme skupinové kurzy i individuální výuku.

Lukáš "Černoch" Černý

Lukáš, přezdívaný "ČERNOCH", je aktivním bajkerem přes 30 let. Průkopník terénní cyklistiky na Tanvaldsku, který začínal na BMX a později propadl sjezdu, freeridu a teď především technickému ježdění. Kromě jízdy na kole je i aktivní trail builder, autor a stavitel Bikeparku Tanvaldský Špičák a Bikeparku Bobovka, organizátor vyhlášeného DH závodu Bobovka Cup, zakladatel DH-FR racing Tanvald, člen výkonného výboru ČEMBA. Instruktor Bike Iicence, Instruktor terénní cyklistiky s licencí ITC-B a bajker srdcem i duší, který se s každým rád podělí o své bohaté zkušenosti.

Pavla "Pája" Tomsová 

Už od dětství ji víc lákalo bláto, kaluže a kořeny než suchá asfaltka. Jako teenager preferovala toulky na kole Českým rájem před hospodou a diskotékou. Na cross country kole honila kilometry přes 15 let, ale enduro a technické sjezdy jsou její srdeční záležitostí a dopingem dobré nálady posledních 10 let. Nadšená sportovkyně, která neodolá žádné pořádné výzvě, a když nebajkuje, věnuje se běhání nebo lyžování. Je instruktorkou terénní cyklistiky s licencí ITC - C.

Honza "Brunďa" Brunclík

Naplno se věnuje terénní cyklistice 5 let. Jeho vášní jsou skoky a pořádně si vychutnat každou zatáčku na trailu. Neztratí se ani při servisu kol. Když seskočí z bajku, baví ho traily stavět, natáčet bajková videa a věnovat se výuce. Už druhou sezonu aktivně závodí v disciplínách sjezd a enduro za tým DH-FR racing Tanvald. Je instruktorem terénní cyklistiky s licencí ITC - D.

Michal Zuzánek

Jako spousta dalších bajkerů začínal na levném hardtailu, ale posledních 5 let jezdí hlavně enduro. Baví ho sjezdy a technické kamenité traily. Kvůli fyzičce si občas najede nějaký ty kilometry jen tak v přírodě. Bajkování věnuje veškerý volný čas, ať ježdění, učení nebo stavění trailů. Stejně jako Honza bravurně zvládá servis kol a již druhou sezonu reprezentuje DH-FR racing Tanvald na enduro a DH závodech. Je instruktorem terénní cyklistiky s licencí ITC - D.

Jana Černá

Jezdit na horském kole začala už v dětství a před pár lety přešla na enduro kolo, protože si oblíbila terén pro jeho zábavnost a možnost překonávat své limity. Věnuje se především výuce dětí a žen a naučí je, jak jezdit s radostí a bezpečně ovládat kolo. Miluje přírodu, sníh i vodu, ráda fotí a vymýšlí pro zabavení dětí možné i nemožné. Je instruktorkou terénní cyklistiky s licencí ITC - D.

Martin "Marty" Frauenterka 

Gravel, silnička, enduro, hardtail a dirt - to jsou kola, která najdete u Martyho doma. Prostě všestranný bajker, který se v dětství proháněl na kole v lese, ale léta dospívání strávil ve skateparku, kde ho nesmírně bavily rampy a trénování triků a těží z toho dodnes. Jako dlouholetý člen DH-FR racing Tanvald závodil na Bobovce, vyzkoušel i DUAL Slalom v rámci Dual Cupu a 4X Cup. Posledních 10 let ho nejčastěji potkáte s partou přátel na enduru v okolí Jablonce a Liberce. Když se potřebuje odreagovat, jde si zařádit na pumptrack nebo dát pivko k Jablonecké přehradě. Pomáhá s organizací závodů Bobovka Cup a poslední roky je hlavním rozhodčím JBC 4X Revelations. Je instruktorem terénní cyklistiky s licencí ITC - C.