Bajkový kroužek pro dospělé

Milí bajkeři a bajkerky,

je ti víc jak 15 let a baví tě jezdění v terénu?  Bajkování ti dělá radost a chceš se kontinuálně rozvíjet a pracovat na svých dovednostech? Tak právě pro tebe vypisujeme pravidelné bajkové kroužky pro dospěláky.

Kontinuálně se věnujeme dovednostem, bez kterých se v terénu neobejdeš: pozice a rovnováha, práce s těžištěm, brždění, řazení, jízdě v terénních nerovnostech a boulích, zatáčení, jízdě po dřevěných lávkách. U těch pokročilých se zaměříme na rozvoj manévrů: nadhození předního a zadního kola, bunny hop, wheelie, manuál, drop, skok.

Výuka probíhá bezpečnou a pohodovou formou. S ohledem na dostatek instruktorů pracujeme ve skupinách, což umožňuje přizpůsobit tempo výuky tak, aby si to s úsměvem užívali začínající bajkeři, ale i ti pokročilí.

Kroužky jsou určené:

  • pro kluky a holky nad 15 let, není nijak omezeno zkušenostmi,
  • vhodné pro bajkery a bajkerky, kteří chtějí dlouhodobě pracovat na svoji technice,
  • pro všechny, kteří se vrací na kolo po úrazu, 
  • ale i začátečníky, kteří si rádi osvojí základy, tak aby po zimě mohli pevným pedálem naskočit do trailů.
  • Ideální je mít celoodpružené kolo s teleskopickou sedlovkou, ale pevňák není překážkou, doporučujeme pedály platformy, ale užiješ si to i s espédéčkama.

Kapacita: 15 dospělých

Kroužky se konají každé pondělí od 17.04.2023 do 29.06.2023 od 17:00 do 19:00 hod.

Místo kroužků střídáme mezi Vaparkem Vratislavice a skillcentrem Kempu Tanvaldský Špičák. Díky rozmanitosti těchto trailů tě dokážeme připravit pro jízdu na flowtrailech, ale i sjíždění technických pasáží trailů - kořeny, kameny, skály, lávky a prudké sjezdy.

Termíny - rok 2023:

17.4., 24.4., 15.5., 22.5., 29.5., 5.6., 12.6., 19.6. a 26.6.

Cena za všechny kroužky je 3 690 Kč. 

Po předchozí dohodě je možné platit kroužky i jednotlivě, cena jednoho kroužku je 500 Kč.