Skáču dobře, skáču rád / víkendový kurz

Tento kurz je určený pro pokročilejší jezdce a ty, kteří s námi pravidelně jezdí nebo absolvovali kurzy Rozbal to na trailu I nebo II.

V tomto kurzu počítáme s tím, že zvládáš základní dovednosti jízdy v terénu jako je pozice, rovnováha, čtení terénu, kontrola rychlosti a chceš si začít užívat pocit letu vzduchem a odlepení se od země, vše bezpečně a pod kontrolou.

Zvolte si variantu:

3 900,00 Kč

Během víkendu rozšíříme tvoje dovednosti o technické manévry jako zvedání předního a zadního kola, práci s tlakem, načasování a koordinaci, aby z toho byl (bunny hop). Potrénujeme dropy, skoky na lavicích, zlepšíme plynulost a rychlost jízdy, tak aby jsi si užíval každý skok a odlepení od země.

Tento kurz je zaměřený pouze na skákání, pokud se chceš rozvíjet v pokročilém technickém ježdění na kamenech, kořenech a strmých sjezdech, doporučujeme kurz Rozbal to na trailu II. Pokud jsi začátečník a láká tě skákání více než technické ježdění, přihlaš se nejprve na Rozbal to na trailu I, ať si osaháš základní dovednosti jízdy v terénu jako je pozice a rovnováha, které ke zvládnutí skoku potřebuješ.

Výuka bude probíhat ve více úrovních a podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách skilcentra Kempu Tanvaldský Špičák a Bikeparku Bobovka. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.

Program - sobota:

10:00 - 12:30 potkáme se v Kempu Tanvaldský špičák, kde začneme s výukou

12:30 - 13:30 oběd (není v ceně)

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Program - neděle:

10:00 - 12:30 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne

12:30 - 13:30 oběd (není v ceně)

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču


*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.