První bajková škola terénní cyklistiky na Tanvaldsku.

Novinky pro rok 2024

Letní cykloškola 2024

Prázdninová cykloškola pro malé bajkery a bajkerky od 6 do 15 let, kteří zvládají jízdu vsedě i vestoje, umí přehazovat a držet řidítka jednou rukou. Více info a přihlášení zde.

Kroužky pro dospělé od dubna 2024

Je vám více jak 15 let a baví vás ježdění v terénu? Chcete kontinuálně pracovat na svých bajkových dovednostech a rozvíjet se dál? Rozjedeme to od dubna každé pondělí na Kempu Tanvaldský Špičák. Přidej se!

Pojištění kola a sportovní výbavy

Pojišťují nás, pomohou i vám! V rámci partnerství s Po úrazu s.r.o. vám nabízíme možnost speciálního pojištění kola a kompletní sportovní výbavy nebo úrazové pojištění včetně pomoci se zajištěním špičkové lékařské péče. Nebojte se nás zeptat na info.

Kdo jsme?

Jsme tým terénních bajkových instruktorů, kteří si život bez kola nedovedou představit.

Lukáš "Černoch" Černý

Instruktor terénní cyklistiky s licencí ITC - B a bajker srdcem i duší, který na trailech nejen jezdí, ale i je staví. Rád se podělím o své bohaté zkušenosti.

Bajku zdar!

Adresa: