Rozbal to na trailu I / víkendový kurz

Cílem našeho společného ježdění je osvojit si jízdu v terénu.

Kurz je určený mírně pokročilým a aktivním bajkerům, kteří se chtějí zdokonalit v jízdě, mít svoje kolo pod kontrolou a cítit se v terénu bezpečně. Ocení ho i zkušení cross country bajkeři, kteří nechtějí ztrácet rychlost a jistotu v náročnějším terénu (kořeny, kameny).

Zvolte si variantu:

3 900,00 Kč

První den budeme pracovat se správnou pozicí a rovnováhou, kontrolou rychlosti, čtením terénu. Zvládneme i bezpečné projížděním klopených zatáček. Druhý den se budeme postupně přesouvat z jednoduchého terénu do technicky náročnějšího: boule, kořeny, kameny a zajezdíme si v různých lokalitách.

Výuka bude probíhat ve více úrovních a podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách skillcentra Kempu Tanvaldský Špičák a Bikeparku Bobovka. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.

Program - sobota:

10:00 - 12:30 potkáme se v Kempu Tanvaldský špičák, kde začneme s výukou

12:30 - 13:30 oběd (oběd není v ceně)

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Program - neděle:

10:00 - 12:30 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne

12:30 - 13:30 oběd (oběd není v ceně)

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču


*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.