Rozbal to na trailu II / víkendový kurz

V tomto kurzu počítáme s tím, že zvládáš základní dovednosti jízdy v terénu a chceš si začít užívat ježdění v těžších sekcích trailů. Během víkendu se zaměříme na ježdění technických částí trailů, traily s kořeny a kameny, prudké sjezdy.

Kurz je určen pro účastníky Rozbal to na trailech I, pokročilé a aktivní bajkery.

Zvolte si variantu:

3 900,00 Kč

Rozšíříme tvoje základní dovednosti o práci s tlakem (pumpování), načasování a koordinaci (bunny hop). Potrénujeme jízdu na kamenech a skalách, zlepšíme plynulost a rychlost jízdy a vypilujeme techniku pokročilých manévrů.

Pokud tě více láká zdokonalování skoků, dropů a lavic a jsi pokročilý bajker, doporučujeme náš kurz Skáču dobře, skáču rád.

Výuka bude probíhat ve více úrovních a podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách skillcentra Kempu Tanvaldský Špičák, Bikeparku Bobovka a Bikeparku Tanvaldský Špičák. 

Kurz se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.

Program - sobota:

10:00 - 12:30 potkáme se v Kempu Tanvaldský ˇŠpičák, kde začneme s výukou

12:30 - 13:30 oběd (není v ceně)

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Program - neděle:

10:00 - 12:30 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne

12:30 - 13:30 oběd (není v ceně)

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču


*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.