Ježdění je radost!

Dětská výuka

Milí rodičové,

naučíme vaše děti ovládat kolo, aby pro ně ježdění bylo radost. Výuka probíhá bezpečnou, hravou a pohodovou formou. Pracujeme s dětmi v menších skupinách, což umožňuje přizpůsobit tempo výuky tak, aby si to s úsměvem užívali začátečníci i pokročilí malí bajkeři.

Prázdninová cykloškola - červenec

Během celého týdne si děti hravou a zábavnou formou osvojí základní dovednosti na kole - výchozí pozice, práce s těžištěm, brždění, řazení, jízdu v terénních nerovnostech a boulích, průjezd klopenou a odkloněnou zatáčkou, jízdu po dřevěných lávkách. Pro děti od 6 let. a mnoho dalšího. Více info, termíny a přihláška zde.

Prázdninová cykloškola - srpen

Během celého týdne si děti hravou a zábavnou formou osvojí základní dovednosti na kole - výchozí pozice, práce s těžištěm, brždění, řazení, jízdu v terénních nerovnostech a boulích, průjezd klopenou a odkloněnou zatáčkou, jízdu po dřevěných lávkách. Pro děti od 6 let. a mnoho dalšího. Více info, termíny a přihláška zde.

Skákací cykloškola - červenec

Celý týden se dětmi pohybujeme na trailech, kde u nich hravou a zábavnou formou rozvíjíme techniku pokročilých manévrů jako nadhození předního a zadního kola, hop, bunny hop, wheelie, manuál, drop a skok. Více info, termíny a přihláška.

Skákací cykloškola - srpen

Celý týden se dětmi pohybujeme na trailech, kde u nich hravou a zábavnou formou rozvíjíme techniku pokročilých manévrů jako nadhození předního a zadního kola, hop, bunny hop, wheelie, manuál, drop a skok. Více info, termíny a přihláška.

Svišti na trailu - víkendy

Naučíme vaše ratolesti ovládat kolo, aby pro ně ježdění bylo radost. Během víkendu si děti osvojí, případně zopakují základní dovednosti na kole - pozici, práci s těžištěm, brždění, řazení, jízdu v terénních nerovnostech. Pro děti od 5 let, které zvládají základní jízdu v vsedě i vestoje a umí přehazovat. Více info, termíny a přihláška.