Skákací cykloškola II

14.-18.8.2023

TENTO TERMÍN JE JIŽ PLNĚ OBSAZEN. 

Milí rodiče bajkových ratolestí,

přinášíme Vašim dětem týden plný bajkování, dobré nálady, nevšedních zážitků a nových přátelství.

Tato skákací prázdninová cykloškola je určena pro pokročilé malé bajkery a bajkery ve věku od 10 do 18 let, kteří s námi pravidelně jezdí na kroužku nebo absolvovali prázdninovou cykloškolu minulý rok a zvládají nadhoz předního a zadního kola minimálně na dvě palety, bunny hop, sjedou schody a prudké sjezdy, umí stát na kole na místě minimálně 10s. Nedílnou součástí přihlášky je i zaslání videa dítěte, jak zvládá jízdu v terénu. Informace k videu pošleme spolu s potvrzením.

Celý týden se s dětmi pohybujeme na trailech, kde u nich hravou a zábavnou formou rozvíjíme techniku pokročilých manévrů jako nadhození předního a zadního kola, hop, bunny hop, wheelie, manuál, drop a skok. Budeme s nimi řádit na pumptracku, jezdit v boulích a přes kořeny, trénovat skoky a dropy.  Maximální počet dětí je 20.

Spolu s Černochem se výuce dětí bude věnovat Aleš Handzel, který je instruktorem v Bikeparku Kopřivná, kde nejen učí, ale i traily buduje a stará se o jejich pravidelnou údržbu. Aleš se přes 10 let závodně věnoval disciplíně BMX, stal se vítězem českého poháru v BMX a finalistou Evropského poháru.

A takhle se Aleš prohání po Kopřivné :-) 

S dětmi se budeme pohybovat na cvičných loukách, trialových kamenných sekcích a na sekcích trailu v okolí Trailcentra Kemp Tanvaldský Špičák, Bikeparku Bobovka a Bikeparku Tanvaldský Špičák. Podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách.

Cykloškola bude vždy začínat každý den na Kemp Tanvaldský Špičák. V tomto areálu je zajištěný oběd, svačiny (dopolední a odpolední), pitný režim po celý den, sociální zařízení.

Program pondělí-pátek:

  • 08:00h - 12:00h dopolední program se svačinou a odpočinkem v 10:00 hod.
  • 12:00h - 13:00h obědová pauza a odpočinek*
  • 13:00h - 16:00h odpolední program se svačinou a odpočinkem ve 14:30 hod.

* Vaše ratolest bude během obědové pauzy obědvat spolu s instruktory a ostatními dětmi.

Kromě ježdění na děti čeká taky koupačka, výlet a velká porce zmrzliny. V pátek nás čeká sranda závod o drobné ceny, kde mohou s dětmi poměřit své bajkové dovednosti i rodiče :-)

Cena je 5 490 Kč (osoba/týden) včetně stravy. V případě přihlášení a zaplacení do 31.03.2023 je cena 4 990 Kč.

Podmínky účasti na prázdninové cykloškole:

  • seřízené horské kolo s volnými pedály, cyklistická přilba, celoprstové rukavice, chrániče kolen a loktů, + povinně integrála a chránič páteře!

  • pokud se nebudeš moci zúčastnit a dáš nám to vědět dříve než 10 dnů před kurzem, rádi tě převedeme na jiný kurz nebo jiný termín. Po předchozí dohodě je možné čerpat částku za kurz i na individuální výuku,

  • v případě zrušení účasti v kratší době než 10 dní před konáním kurzu 100% storno (možnost poslat náhradníka),

  • cykloškola se uskuteční v případě, že bude přihlášeno více jak 10 dětí.

Po odeslání přihlášky vám e-mailem potvrdíme účast a pošleme platební údaje. Nedílnou součástí přihlášky je i zaslání videa dítěte, jak zvládá jízdu v terénu, informace k videu pošleme spolu s potvrzení.

*Odesláním dotazníku nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzů. Během kurzu budeme děti natáčet a fotit, tak aby jim záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro vás, rodiče. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.