Jedeme na Trutnov Trails / jednodenní kurz

Baví tě technické ježdění a chceš se v něm zdokonalit? Chceš si začít užívat technicky náročnější traily, vědět jak je číst a mít technické pasáže bezpečně pod kontrolou?

Pojeď s námi na Trutnov Trails!

Budeme pohybovat na technicky náročnějších sekcích trailu s kořeny a kameny, trénovat pozici, rovnováhu, prudké sjezdy a plynulou jízdu přes kameny. Osvojíš si základní i pokročilé technické dovednosti jízdy v terénu, tak aby jsi s klidem, přehledem a bezpečně zvládal technicky náročnější terénní traily jako jsou na Trutnově nebo v Rychlebech. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.

Počítáme s tím, že zvládáš základní dovednosti jízdy v terénu jako je pozice, rovnováha, čtení terénu, kontrola rychlosti, nadhození předního a zadního kola a jezdíš prudší sjezdy. Tento kurz je určený pro pokročilejší jezdce a ty, kteří s námi pravidelně jezdí nebo absolvovali kurzy Rozbal to na trailu I nebo II.

Tento kurz je zaměřený pouze na technické ježdění, pokud chceš rozvíjet svoje skákání, doporučujeme kurz Skáču dobře, skáču rád.

Výuky a ježdění je možné se zúčastnit pouze v sobotu, kdy budeme trénovat jednotlivé technické sekce trailů. V neděli budeme všechny nabité zkušenosti aplikovat při ježdění v plynulém tempu - pokud máš zájem o víkendový kurz, najdeš info zde: https://www.cernochovabajkovaskola.cz/p/tt-vikend/

10:00 - 12:30 potkáme se na TT základně nebo parkovišti a plynule se přesuneme na traily

12:30 - 13:30 oběd, měj ho sebou!

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču a zakončíme to pivkem a pokecem na základně

*společný oheň a grilovačka, pokud zůstaneš i na neděli.

*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.