Svišti na trailu / jednodenní kurz

Milí rodičové,

naučíme vaše děti ovládat kolo, aby pro ně ježdění bylo radost. Výuka probíhá bezpečnou, hravou a pohodovou formou.

Kurz je určen dětem od 6 do 15 let, které zvládají základní jízdu vsedě i vestoje a umí přehazovat, maximální počet na kurzu je 12 dětí.

Jméno dítěte, datum narození a případná zdravotní a stravovací omezení nám napiště v Objednávce do sekce DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE.

Děti si osvojí, případně zopakují základní dovednosti na kole - výchozí pozici, práci s těžištěm, brždění, řazení, jízdu v terénních nerovnostech a boulích, průjezd klopenou a odkloněnou zatáčkou, jízdu po dřevěných lávkách a jak bezpečně v terénu opustit své kolo.

U těch pokročilých se zaměříme na rozvoj manévrů, které je možno používat při jízdě na horském kole na trailu - nadhození předního a zadního kola, hop, bunny hop, wheelie, manuál, drop, skok.

Pracujeme s dětmi v menších skupinách, což umožňuje přizpůsobit tempo výuky tak, aby si to s úsměvem užívali začátečníci i pokročilí malí bajkeři. Podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po trailech skillcentra a pumptracku u Kempu Tanvaldský Špičák.  Kurz se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.

10:00 - 12:30 potkáme se v Kempu Tanvaldský Špičák, kde začneme s výukou

12:30 - 13:30 oběd, který je zahrnutý v ceně

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.