Prázdninová skákací cykloškola

Skákací prázdninová cykloškola je určena pro pokročilé malé bajkery a bajkery ve věku od 10 do 18 let, kteří s námi pravidelně jezdí na kroužku nebo absolvovali prázdninovou cykloškolu minulý rok a zvládají nadhoz předního a zadního kola minimálně na dvě palety, bunny hop, sjedou schody a prudké sjezdy, umí stát na kole na místě minimálně 10s. 

Nedílnou součástí přihlášky je i zaslání videa dítěte, jak zvládá jízdu v terénu. 

Jméno dítěte, datum narození a případná zdravotní a stravovací omezení nám napiště v Objednávce do sekce DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE.


Zvolte si variantu:

7 000,00 Kč

Milí rodiče bajkových ratolestí,

přinášíme vašim dětem týden plný bajkování, dobré nálady, nevšedních zážitků a nových přátelství.

Celý týden se s dětmi pohybujeme na trailech, kde s nimi hravou a zábavnou formou rozvíjíme techniku pokročilých manévrů jako nadhození předního a zadního kola, hop, bunny hop, wheelie, manuál, drop a skok. Budeme s nimi řádit na pumptracku, jezdit v boulích a přes kořeny, trénovat skoky a dropy.

Na tuto cykloškolu je kromě klasické povinné výbavy nutná integrální přilba a chránič páteře.

Spolu s Černochem se výuce dětí bude věnovat Aleš Handzel, který je instruktorem v Bikeparku Kopřivná, kde nejen učí, ale i traily buduje a stará se o jejich pravidelnou údržbu. Aleš se přes 10 let závodně věnoval disciplíně BMX, stal se vítězem českého poháru v BMX a finalistou Evropského poháru. A takhle se Aleš prohání po Kopřivné :-) https://www.youtube.com/watch?v=h2UuaXos3VE

S dětmi se budeme během výuky pohybovat na cvičných loukách, trialových kamenných sekcích a na sekcích trailu v okolí Trailcentra Kemp Tanvaldský Špičák, v Bikeparku Bobovka a Bikeparku Tanvaldský Špičák. Podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách.

Harmonogram a podrobnosti prázdninové cykloškoly:

cykloškola bude vždy začínat každý den na Kempu Tanvaldský Špičák. V tomto areálu je zajištěný oběd, svačiny (dopolední a odpolední), pitný režim po celý den, sociální zařízení.

Program pondělí-pátek:

08:00h – 12:00h dopolední program se svačinou a odpočinkem v 10:00 hod.

12:00h – 13:00h obědová pauza a odpočinek*

13:00h – 16:00h odpolední program se svačinou a odpočinkem ve 14:30 hod.

* Vaše ratolest bude během obědové pauzy obědvat spolu s instruktory a ostatními dětmi.

Kromě ježdění na děti čeká taky koupačka, stavění trailu, první pomoc, výlet a velká porce zmrzliny. V pátek nás čeká sranda závod o drobné ceny, kde mohou s dětmi poměřit své bajkové dovednosti i rodiče :-)

Kola a vybavení je možné uschovat po celý týden v areálu Kempu Tanvaldský Špičák.


*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.