Prázdninová cykloškola

Vyprodáno

Prázdninová cykloškola je určena pro bajkery a bajkerky od 6 do 15 let, kteří zvládají jízdu vsedě i vestoje, umí přehazovat a držet řidítka jednou rukou.

Výuka probíhá v bezpečné, hravě a v pohodové atmosféře. Díky dostatečnému počtu instruktorů pracujeme s dětmi v menších skupinách, což umožňuje přizpůsobit tempo výuky tak, aby si to s úsměvem užívali začátečníci i pokročilejší malí bajkeři.

Jméno dítěte, datum narození a případná zdravotní a stravovací omezení nám napiště v Objednávce do sekce DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE.


Zvolte si variantu:

5 500,00 Kč

Milí rodiče bajkových ratolestí,

přinášíme vašim dětem týden plný bajkování, dobré nálady, nevšedních zážitků a nových přátelství.

Během celého týdne si děti hravou a zábavnou formou osvojí, případně zopakují základní dovednosti na kole - výchozí pozice, práce s těžištěm, brždění, řazení, jízdu v terénních nerovnostech a boulích, průjezd klopenou a odkloněnou zatáčkou, jízdu po dřevěných lávkách a mnoho dalšího. U těch pokročilých se zaměříme na rozvoj manévrů - nadhození předního a zadního kola, hop, bunny hop, wheelie, manuál, drop, skok.

S dětmi se budeme během výuky pohybovat na cvičných loukách, trialových kamenných sekcích a na sekcích trailu v okolí Trailcentra Kemp Tanvaldský Špičák, v Bikeparku Bobovka a Bikeparku Tanvaldský Špičák. Podle zdatnosti účastníků se budeme postupně přesouvat po vybraných lokalitách. V případě nepřízně počasí máme připraven prostor v bajkové hale.

Harmonogram a podrobnosti prázdninové cykloškoly: cykloškola bude vždy začínat každý den na Kempu Tanvaldský Špičák. V tomto areálu je zajištěný oběd, svačiny (dopolední a odpolední), pitný režim po celý den, sociální zařízení.

Program pondělí-pátek:

08:00h – 12:00h dopolední program se svačinou a odpočinkem v 10:00 hod.

12:00h – 13:00h obědová pauza a odpočinek*

13:00h – 16:00h odpolední program se svačinou a odpočinkem ve 14:30 hod.

* Vaše ratolest bude během obědové pauzy obědvat spolu s instruktory a ostatními dětmi.

Kromě ježdění na děti čeká taky koupačka, výlet a velká porce zmrzliny. V pátek nás čeká sranda závod o drobné ceny, kde mohou s dětmi poměřit své bajkové dovednosti i rodiče :-)

Kola a vybavení je možné uschovat po celý týden uschovat v areálu Kempu Tanvaldský Špičák.


*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.