enduro KLÍNY - Bajkerky v terénu / víkendový kurz

Kurz je určený ženám, které se chtějí zbavit svého strachu z jízdy v terénu, získat potřebné sebevědomí, umět zvládnout technické překážky a cítit se při jízdě v terénu bezpečně.

Společně se užijeme víkend ve vyhlášené enduro lokalitě Klíny.

Výuka probíhá v holčičím kolektivu, kterému je přizpůsobeno tempo a forma výuky. Věnovat se vám budou dvě lektorky Terka a Pája.

Bajkový víkend vhodný pro mírně pokročilé bajkerky, které mají celoodpružené kolo, zkušenost s jízdou v terénu a chtějí se pustit do technických pasáží trailů (kořeny, skály, prudké sjezdy) a rády by si to vyzkoušely v klidu a v bezpečném prostředí za podpory zkušených lektorek.

První den se budeme věnovat pozici, rovnováze, kontrole rychlosti v jednodušším terénu enduro trailů Klíny. Druhý den se přesuneme do technických pasáži - prudší sjezdy, kameny, kořeny, kde budeme aplikovat zkušenosti z předchozího dne.

10:00 - 12:30 sraz u horní stanice lanovky Bikeparku Klíny, dopolední výuka

12:30 - 13:30 oběd

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

Večer společné grilování - místo bude zajištěno.

Program - neděle:

10:00 - 12:30 opáčko a zdokonalení všech naučených dovedností z předchozího dne

12:30 - 13:30 oběd

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču

V ceně není zahrnuto ubytování, jídlo a případně bikepass do bikeparku.

Máte možnost objednat si ubytování v horské chatě Emeran za výhodnější cenu 1220 Kč na osobu a 2 noci se snídaní. Při rezervaci ubytování použijte heslo: černochova bajková škola. Výhodnější cenu a místa pro účastnice kurzu nám tam drží do konce května.

Kurz se uskuteční při minimálním počtu pěti přihlášených bajkerek.

*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzů. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.