Kroužky pro dospělé / pondělí

Vyprodáno

Je ti víc jak 15 let a baví tě ježdění v terénu? Chceš kontinuálně pracovat na svých bajkových dovednostech a rozvíjet se dál? 

Tak právě pro tebe vypisujeme pravidelné pondělní bajkové kroužky pro dospěláky.

8.4., 15.4., 22.4., 29.4.,6.5.,13.5., 27.5., 3.6., 17.6., 24.6.2024

Zvolte si variantu:

4 500,00 Kč

Výuka probíhá bezpečnou a pohodovou formou. S ohledem na dostatek instruktorů pracujeme ve skupinách, což umožňuje přizpůsobit tempo výuky tak, aby si to s úsměvem užívali začínající bajkeři, ale i ti pokročilí.

Věnujeme se dovednostem, bez kterých se v terénu neobejdete: pozice a rovnováha, práce s těžištěm, brždění, řazení, jízda v terénních nerovnostech a boulích, zatáčení, jízda po dřevěných lávkách. U těch pokročilých se zaměříme na rozvoj manévrů, které používáme při jízdě na trailu: nadhození předního a zadního kola, hop, bunny hop, wheelie, manuál, drop, skok.

Kroužky se konají každé pondělí od 17:00 do 19:00 hod.

Místo kroužků střídáme dle dohody, ale nejčastěji ve skillcentru Kemp Tanvaldský Špičák. Díky rozmanitosti těchto trailů vás dokážeme připravit pro jízdu na flowtrailech, ale i sjíždění technických pasáží trailů - kořeny, kameny, skály, lávky a prudké sjezdy.

Kapacita: 15 dospělých.


*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.