Bajkerky v terénu / jednodenní kurz

Kurz je určený ženám, které se chtějí zbavit svého strachu z jízdy v terénu, získat potřebné sebevědomí, umět zvládnout technické překážky a cítit se při jízdě v terénu bezpečně.

Vhodné pro začínající bajkerky.

Zvolte si variantu:

2 100,00 Kč

Cílem našeho společného ježdění je osvojit si jízdu v terénu. Budeme pracovat se správnou pozicí a rovnováhou, kontrolou rychlosti, čtením terénu. Postupně se budeme přesouvat z jednoduchého terénu do technicky náročnějšího - boule, kořeny, kameny. Zvládneme i bezpečné projíždění klopenek.

Výuka probíhá v holčičím kolektivu, kterému je přizpůsobeno tempo a forma výuky ve vybraných lokalitách skillcentra Kempu Tanvaldský Špičák. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 5 účastníků.

Program - sobota:

10:00 - 12:30 potkáme se v Kempu Tanvaldský špičák, kde začneme s výukou

12:30 - 13:30 oběd (není v ceně)

13:30 - 16:00 odpolední ježdění s přestávkou na sváču


*Nezapomeň si pročíst Podmínky účasti výuky jízdy v terénu s Černochovou bajkovou školou.

**Přihlášením na kurz nám dáváš svolení k uchování osobních údajů, abychom s tebou mohli i nadále komunikovat ohledně tohoto kurzu. Během kurzu tě budeme natáčet a fotit, tak aby ti záběry pomohly se v jízdě maximálně zdokonalit a měli jsme i dokumentaci pro tebe. Některé fotky a videa rádi použijeme na naše sociální sítě jako inspiraci pro ostatní, ale pouze pokud s tím budeš souhlasit.